VÝSTAVY -    MULTI CH   BESSY Z ROČKOVA  "KORYNKA"

2002

  9. 2. MVP Brno           Velmi nadějná1 tř.dorostu  (Ing. Dostál)
Závěrečné soutěže dne - Nejlepší dorost výstavy – 3. místo
  1. 9. OV Třebíč Výborná              Vítězka třídy mladých tř.mladých (Antonovič)
27. 7. NV Ml.Boleslav Výborná tř. mladých (A, Čečrdlová)
21. 9. NV Brno Výborná  3 tř. mladých  (J. Němec)
12.10. MVP Č.Budějovice Výborná  4 tř.mladých   (Ing.Antonovič)
15. 3. NV Ostrava Výborná  2,  res.CAC mezitřída     (p.Pasák)


2003

26. 4. MVP Č.Budějovice Výborná mezitřída    (A.Čečrdlová)
10. 5. OV Žďár n.Sáz. Výborná  3 mezitřída    (Ing. Korda)


2004

     20. 3.  NVP Ostrava Výborná 2, res.CAC tř.pracovní  ( Ing. Korda)
     24. 4. MVP Č.Budějovice Výborná tř.pracovní  (p. Pasák)
     15. 5. SV Konopiště Výborná tř.pracovní  (Krumpak SLO)
     22. 5. MVP Litoměřice Výborná 2, res. CAC tř.pracovní  (A.Čečrdlová)
     12. 6. MVP Praha Výborná 4 tř.pracovní  (A.Goldfusová)
     25. 7. NV Ml.Boleslav Výborná tř.pracovní  ( A.Čečrdlová) 
       4. 9. MVP Ml.Boleslav Výborná 1, CAC tř.pracovní  (Leehen Theo,B)
     25. 9. NVP Brno Výborná 1, CAC   Národní vítěz               tř.pracovní   (A.Krutská)
      6.11. MVP Nitra Výborná 3 tř.pracovní   (P.Berchtold)
      7.11 SKVR  Nitra Výborná tř.pracovní   (Š.Janega)
     20.11. NVP Kielce, Polsko Výborná 2 tř.pracovní   (S.Korpetta, PL)

2005

 12.2. MVP Brno Výborná 1, CAC tř.pracovní    (A.Krutská)
   8.3.                 Udělen titul Český šampion
 12.3.    NVP Nitra Výborná 1, CAC tř.otevřená    (L. Ubrová)
 19.3. NVP Ostrava Výborná 1, CAC    Národní vítěz tř. šampionů  (Ing.Korda)
 23.4. MVP Opole, PL Výborná 2 tř. šampionů  (Erdos László)
 15.5. NVP Jelenia Gora,PL Výborná 1, CWC, Nejlepší fena plemene tř. šampionů  (Henryk Stepka,PL)
 28.5. MVP Nitra, Slovensko Výborná 1, CAC tř. šampionů  (András Korózs,HU)
 29.5. MVP Leszno, Polsko Výborná 3 tř. šampionů  (Morline Prior)
 26.6. MVP Krakow, Polsko Výborná 1, CWC tř. pracovní    (Salvatore Tripoli, I)

2006

   7.5. NVP Banská  Bystrica    Výborná 1, CAC tř. šampionů     (Ludovít Janek, SR)
 14.5. NVP  Jelenia Góra, PL    Výborná 1, CWC tř. šampionů     (K.Sajnóg, PL)
   22.5.            Udělen titul  Slovenský šampion krásy
   21.8.              Udělen titul  Polský šampion 

 

      Český šampion      Polský  šampion      

Slovenský  šampion